Anasayfa Genel Meşe Kahvaltı ve Et Mangal

Meşe Kahvaltı ve Et Mangal

by SuPrensesi

Merhabalar,
Bursa için bir mekan önerimiz var. Özellikle de bugünlerdeki gibi sıcak yaz günleri için.


20-25 dk’lık bir araba yolculuğu ile Dağyenice köyünde bulunan doğa ile iç içe ve oldukça bol oksijenli bir mekan. Şehir kargaşasından, egzozundan kaçmak istediğimizde iyi bir alternatif.

İşte size bizim gözümüzden Meşe Kahvaltı ve Et Mangal 👇🏼
🌿 Rakımı yüksek olduğu için yazın bile çok esiyor. Sıcak havalarda çok iyi bir seçenek fakat çocukla çıkacaksanız mutlaka üzerine ince bir hırka alın hatta kendi üzerinize bile… Meşenin altı daima gölge ve sabah saatlerinde de esiyor 🌳

🌿 Doğa ile iç içe, temiz havada kahvaltı veya mangal yapabilirsiniz. Biz kahvaltı yaptık yeterli ve doyurucuydu diyebilirim sigara böreği ve pişi veya bizim dilimizle pesmet var kahvaltıda. Köy ekmeği, standart zeytin, peynir, salatalık, domates, reçeller, bal vb var. Sucuk ve kuymak da var ancak onlar ilave ücret.
🌿 Ücretleri de makul, Kahvaltı ücreti 30 tl. İlaveler olmadan!
🌿 Çocuk oyun parkı var. Ancak zemin mıcır taş olduğu için yürümeyi yeni öğrenen veya öğrenmiş çocuklar için çok ta uygun olmayabilir. Bir de eğimli bir yer mekan tepede olmasından mütevellit. Kısacası çocuğunuz 3 yaş ve altı ise gözünüz üzerinde olmak durumumda olacağı için oyun parkına yakın bir masa tercih edebilirsiniz. Onun dışında oyun parkında ahşap salıncakta çivilerin ayrıldığını gördüm, burdan da işletme sahibine seslenelim çocuklar için tehlike teşkil edebilir hemen düzeltilmesi gerekir ❣ Bunun dışında da herhangi bir olumsuzluk gözüme çarpmadı. 

🌿 Çocuğunuz oyun parkında oynayamayacaksa, yanınızda onu eğlendirecek bişeyşer bulundurmanızda fayda var 😉

🌿 Çalışan personel son derece ilgili ve iyi 🌿 kısacası sessiz ve huzur içinde kafa dinlenecek bir yer. ( Çocuklu gruplara denk gelmediğiniz sürece ☺)

🌿 Kahvenizi alın ve manzaranın tadını çıkarın☕

Sizin de mekan önerileriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Çünkü hepimizin başına gelen ‘Nereye gitsek ?’ diye düşünüp sonra hiç bir yere gidemediğimiz ve enerjimizin düştüğü günler 🤦🏻‍♀️

Ama plan yapmaktan vazgeçmek yok …
Başka bir mekanda görüşmek üzere 👋🏼

You may also like

bir yorum bırakın